Change language to English
Zmień język na Polski

Gerard Podlewski

WYKSZTAŁCENIE
•     Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego
•    Ukończone roczne studia cząstkowe na Staffordshire University, Law School, Stoke on Trent w Wielkiej Brytanii w ramach programu stypendialnego Sokrates/Erasmus
•    Ukończona aplikacja radcowska. Uzyskanie tytułu radcy prawnego w 2013 roku


    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    W 2005 i 2007 roku praktyka w Kancelarii Adwokackiej w Ropczycach; sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i pracy.
    W latach 2008-2009 praca w Kancelarii Radców Prawnych Stöcker, Kimak i Wspólnicy w Rzeszowie; sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, pracy, związane z kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych.
    W latach 2010-2013 zatrudnienie w Kancelarii Radcy Prawnego Natalii Szwajczak; sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, pracy, związane z kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.                       Od 2013 roku własna działalność w formie kancelarii radcy prawnego w Rzeszowie i dalsza ścisła współpraca z Kancelarią Radcy Prawnego Natalii Szwajczak.


INFORMACJE DODATKOWE
•   Znajomość języka angielskiego – biegle w mowie i piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem języka prawniczego
•  Ukończony kurs języka angielskiego na poziomie Proficiency oraz języka angielskiego prawniczego TOLES Fundation
•   Ukończone szkolenia specjalistyczne, m.in. z zakresu:
-    prawa procesowego oraz umów w ramach podyplomowego kursu zawodowego dla prawników w Szkole Prawa Procesowego Ad Exemplum
-    profesjonalnej obsługi klienta kancelarii prawniczej
-    dochodzenia roszczeń w postępowaniu grupowym
-    instytucji hipoteki
-   kształtowania wizerunku firmy w ramach projektu „Dobry wizerunek przedsiębiorstwa”

Niedziela, 16 Grudzień 2018
Godzina: 19:27:20

•    Nie boimy się wyzwań - podejmujemy się prowadzenia spraw o nietypowym lub pionierskim charakterze, wymagających systemowego i interdyscyplinarnego podejścia do tematu.
•    Wyróżnia nas:
-    obsługa w języku angielskim
-    doświadczenie w zakresie rynku chińskiego
-    znajomość zagadnień dotyczących transakcji zagranicznych

 

Aktualności:

*Zmiana adresu biura. Od 1 grudnia 2014 r. nowy adres to: ul. Krakowska 94a/3, 35-506 Rzeszów.

*Kancelaria prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców m.in. z zakresu tematyki: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej” oraz „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szczegółowe informacje w zakładce SZKOLENIA.


*Kancelaria prowadzi postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Postępowanie zostało wszczęte skargą, której przedmiotem była przewlekłość postępowania przygotowawczego toczącego się w Polsce. Sprawa obecnie jest na etapie sporządzania uwag i wypracowywania stanowisk stron.

 

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

NASZE DOŚWIADCZENIE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych, a także innych podmiotów prawa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności:
Czytaj więcej...

NASZE ATUTY

Atuty Kancelarii to:
•    Pomocy prawnej udzielamy także w języku angielskim – w szczególności w zakresie zagranicznych projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i inne dokumenty, współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, sporządzamy tłumaczenia.
Czytaj więcej...

NASZA MISJA

Dewiza Kancelarii to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych usług do jego specyficznych wymagań i potrzeb. Kancelaria prezentuje rzeczowe podejście nie tylko w stosunku do klienta biznesowego, ale również w odniesieniu do innych klientów oraz partnerów Kancelarii.
Czytaj więcej...