Change language to English
Zmień język na Polski

 

ZESPÓŁ

Zespół Kancelarii tworzą:


Natalia Szwajczak, radca prawny, założycielka Kancelarii

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, numer wpisu na listę radców prawnych Rz-557.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła z wyróżnieniem studia w Centrum Studiów Prawa Angielskiego i Europejskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a ponadto Program Prawa Międzynarodowego i Porównawczego na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia).
Biegle włada językiem angielskim, ze szczególnym uwzględnieniem języka prawniczego, a także w stopniu komunikatywnym językiem francuskim, rosyjskim i holenderskim.
Czytaj więcej...

Gerard Podlewski, radca prawny, współpracownik Kancelarii  

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, numer wpisu na listę radców prawnych Rz-906.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Biegle włada językiem angielskim, ze szczególnym uwzględnieniem języka prawniczego. Od 2013 roku prowadzi własną kancelarię radcy prawnego w Rzeszowie.
Czytaj więcej...

 

 

 

Niedziela, 16 Grudzień 2018
Godzina: 18:32:38

•    Nie boimy się wyzwań - podejmujemy się prowadzenia spraw o nietypowym lub pionierskim charakterze, wymagających systemowego i interdyscyplinarnego podejścia do tematu.
•    Wyróżnia nas:
-    obsługa w języku angielskim
-    doświadczenie w zakresie rynku chińskiego
-    znajomość zagadnień dotyczących transakcji zagranicznych

 

Aktualności:

*Zmiana adresu biura. Od 1 grudnia 2014 r. nowy adres to: ul. Krakowska 94a/3, 35-506 Rzeszów.

*Kancelaria prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców m.in. z zakresu tematyki: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej” oraz „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szczegółowe informacje w zakładce SZKOLENIA.


*Kancelaria prowadzi postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Postępowanie zostało wszczęte skargą, której przedmiotem była przewlekłość postępowania przygotowawczego toczącego się w Polsce. Sprawa obecnie jest na etapie sporządzania uwag i wypracowywania stanowisk stron.

 

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

NASZE DOŚWIADCZENIE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych, a także innych podmiotów prawa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności:
Czytaj więcej...

NASZE ATUTY

Atuty Kancelarii to:
•    Pomocy prawnej udzielamy także w języku angielskim – w szczególności w zakresie zagranicznych projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i inne dokumenty, współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, sporządzamy tłumaczenia.
Czytaj więcej...

NASZA MISJA

Dewiza Kancelarii to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych usług do jego specyficznych wymagań i potrzeb. Kancelaria prezentuje rzeczowe podejście nie tylko w stosunku do klienta biznesowego, ale również w odniesieniu do innych klientów oraz partnerów Kancelarii.
Czytaj więcej...