Change language to English
Zmień język na Polski

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa nieruchomości w aspekcie cywilnoprawnym i administracyjnym, w tym budowlanym, zarówno na rzecz przedsiębiorców, jednostek sektora publicznego, jak i klientów indywidualnych. Posiadamy rozległe kontakty ze specjalistami z zakresu budownictwa, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, architektami a także rzeczoznawcami majątkowymi i geodetami.
Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna najczęściej polega na:
•    obsłudze prawnej inwestycji liniowych, takich jak autostrady, drogi krajowe, sieci gazowe pod względem pozyskiwania praw do nieruchomości (uzyskiwanie zgód na wejście w teren, ustanawianie służebności przesyłu, wywłaszczenia, ograniczenia praw do terenu)
•    reprezentowaniu inwestora przed organami administracyjnymi oraz sądami administracyjnymi
•    sporządzaniu analiz stanu prawnego nieruchomości
•    prowadzenie procesów windykacyjnych (o wydanie nieruchomości), postępowań uwłaszczeniowych i o zasiedzenie
•    współpracy z kancelariami notarialnymi przy transakcjach nabycia lub zbycia nieruchomości
•    wspieraniu przedsiębiorców prowadzących działalność developerską

Niedziela, 16 Grudzień 2018
Godzina: 18:25:16

•    Nie boimy się wyzwań - podejmujemy się prowadzenia spraw o nietypowym lub pionierskim charakterze, wymagających systemowego i interdyscyplinarnego podejścia do tematu.
•    Wyróżnia nas:
-    obsługa w języku angielskim
-    doświadczenie w zakresie rynku chińskiego
-    znajomość zagadnień dotyczących transakcji zagranicznych

 

Aktualności:

*Zmiana adresu biura. Od 1 grudnia 2014 r. nowy adres to: ul. Krakowska 94a/3, 35-506 Rzeszów.

*Kancelaria prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców m.in. z zakresu tematyki: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej” oraz „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szczegółowe informacje w zakładce SZKOLENIA.


*Kancelaria prowadzi postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Postępowanie zostało wszczęte skargą, której przedmiotem była przewlekłość postępowania przygotowawczego toczącego się w Polsce. Sprawa obecnie jest na etapie sporządzania uwag i wypracowywania stanowisk stron.

 

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

NASZE DOŚWIADCZENIE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych, a także innych podmiotów prawa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności:
Czytaj więcej...

NASZE ATUTY

Atuty Kancelarii to:
•    Pomocy prawnej udzielamy także w języku angielskim – w szczególności w zakresie zagranicznych projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i inne dokumenty, współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, sporządzamy tłumaczenia.
Czytaj więcej...

NASZA MISJA

Dewiza Kancelarii to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych usług do jego specyficznych wymagań i potrzeb. Kancelaria prezentuje rzeczowe podejście nie tylko w stosunku do klienta biznesowego, ale również w odniesieniu do innych klientów oraz partnerów Kancelarii.
Czytaj więcej...