Change language to English
Zmień język na Polski

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie funkcjonowania prawa administracyjnego i stosowania procedury administracyjnej. Doświadczenie to opiera się na regularnej obsłudze prawnej świadczonej przez Kancelarię na rzecz jednej z jednostek administracji rządowej. Ponadto, prowadzimy różne sprawy administracyjne na rzecz przedsiębiorców i klientów prywatnych. W tym zakresie działalność Kancelarii opiera się w szczególności na:
•    reprezentacji klientów w postępowaniach administracyjnych przed organami administracji rządowej i samorządowej a także przez przed sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym na każdym etapie postępowania
•    przygotowywaniu pism i wniosków w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych
•    tworzeniu specjalistycznych oraz wieloaspektowych opinii i analiz prawnych
w sprawach z zakresu prawa administracyjnego materialnego, procesowego, sądowoadministracyjnego i egzekucyjnego

Główne obszary administracyjnego prawa materialnego, którymi się zajmujemy, to:
•    prawo nieruchomości Czytaj więcej – Prawo nieruchomości
•    prawo budowlane
•    prawo ochrony środowiska
Posiadamy rozległe kontakty ze specjalistami z zakresu budownictwa, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, architektami a także rzeczoznawcami majątkowymi i geodetami.

Niedziela, 16 Grudzień 2018
Godzina: 19:15:39

•    Nie boimy się wyzwań - podejmujemy się prowadzenia spraw o nietypowym lub pionierskim charakterze, wymagających systemowego i interdyscyplinarnego podejścia do tematu.
•    Wyróżnia nas:
-    obsługa w języku angielskim
-    doświadczenie w zakresie rynku chińskiego
-    znajomość zagadnień dotyczących transakcji zagranicznych

 

Aktualności:

*Zmiana adresu biura. Od 1 grudnia 2014 r. nowy adres to: ul. Krakowska 94a/3, 35-506 Rzeszów.

*Kancelaria prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców m.in. z zakresu tematyki: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej” oraz „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szczegółowe informacje w zakładce SZKOLENIA.


*Kancelaria prowadzi postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Postępowanie zostało wszczęte skargą, której przedmiotem była przewlekłość postępowania przygotowawczego toczącego się w Polsce. Sprawa obecnie jest na etapie sporządzania uwag i wypracowywania stanowisk stron.

 

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

NASZE DOŚWIADCZENIE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych, a także innych podmiotów prawa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności:
Czytaj więcej...

NASZE ATUTY

Atuty Kancelarii to:
•    Pomocy prawnej udzielamy także w języku angielskim – w szczególności w zakresie zagranicznych projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i inne dokumenty, współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, sporządzamy tłumaczenia.
Czytaj więcej...

NASZA MISJA

Dewiza Kancelarii to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych usług do jego specyficznych wymagań i potrzeb. Kancelaria prezentuje rzeczowe podejście nie tylko w stosunku do klienta biznesowego, ale również w odniesieniu do innych klientów oraz partnerów Kancelarii.
Czytaj więcej...