Change language to English
Zmień język na Polski

PROPOZYCJE SZKOLEŃ

1. Kancelaria przeprowadziła szkolenie dla przedsiębiorców: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej”. Szkolenie prowadzi mec. Natalia Szwajczak, która omawia zasady sporządzania umowy międzynarodowej sprzedaży w ramach jednolitego rynku Unii Europejskiej przy pomocy przykładowego formularza umowy w języku polskim i angielskim (Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży). Więcej informacji na temat programu szkolenia – Program_21.05, Program_22.05. Szkolenie było bezpłatne dla przedsiębiorców i odbyło się 21 maja 2013 r. w Rzeszowie i 22 maja 2013 r. w Jaśle.

2. Kancelaria przeprowadziła szkolenie dla przedsiębiorców: „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szkolenie prowadzi mec. Natalia Szwajczak, która omawia zasady postępowania mającego na celu unikanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej oraz procedury w przypadku zaistnienia opóźnienia m.in. poprzez uzyskanie europejskiego nakazu zapłaty, a także sposoby zabezpieczeń płatności w transakcjach handlowych. Szkolenie było bezpłatne dla przedsiębiorców i odbyło się 25 października 2013 r. w Jaśle i 29 października 2013 r. w Rzeszowie.

 

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania na przeprowadzenie powyższych szkoleń w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje przeprowadzenia szkoleń z innej tematyki zgodnie z Państwa potrzebami. W takim przypadku prosimy o kontakt z Kancelarią.

Niedziela, 16 Grudzień 2018
Godzina: 18:59:40

•    Nie boimy się wyzwań - podejmujemy się prowadzenia spraw o nietypowym lub pionierskim charakterze, wymagających systemowego i interdyscyplinarnego podejścia do tematu.
•    Wyróżnia nas:
-    obsługa w języku angielskim
-    doświadczenie w zakresie rynku chińskiego
-    znajomość zagadnień dotyczących transakcji zagranicznych

 

Aktualności:

*Zmiana adresu biura. Od 1 grudnia 2014 r. nowy adres to: ul. Krakowska 94a/3, 35-506 Rzeszów.

*Kancelaria prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców m.in. z zakresu tematyki: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej” oraz „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szczegółowe informacje w zakładce SZKOLENIA.


*Kancelaria prowadzi postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Postępowanie zostało wszczęte skargą, której przedmiotem była przewlekłość postępowania przygotowawczego toczącego się w Polsce. Sprawa obecnie jest na etapie sporządzania uwag i wypracowywania stanowisk stron.

 

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

NASZE DOŚWIADCZENIE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych, a także innych podmiotów prawa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności:
Czytaj więcej...

NASZE ATUTY

Atuty Kancelarii to:
•    Pomocy prawnej udzielamy także w języku angielskim – w szczególności w zakresie zagranicznych projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i inne dokumenty, współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, sporządzamy tłumaczenia.
Czytaj więcej...

NASZA MISJA

Dewiza Kancelarii to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych usług do jego specyficznych wymagań i potrzeb. Kancelaria prezentuje rzeczowe podejście nie tylko w stosunku do klienta biznesowego, ale również w odniesieniu do innych klientów oraz partnerów Kancelarii.
Czytaj więcej...