Change language to English
Zmień język na Polski

SZKOLENIA

Kancelaria świadczy usługi w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń z zakresu różnych dziedzin prawa. Forma i organizacja szkoleń jest dostosowywana do aktualnych potrzeb uczestników. Adresatami mogą być zarówno przedsiębiorcy, jak również organy administracji publicznej oraz osoby indywidualne.

Podstawowy zakres szkoleń obejmuje w szczególności tematykę międzynarodowych transakcji handlowych, prawo cywilne, administracyjne, handlowe, gospodarcze, procedury sądowe i administracyjne.
Zespół szkoleniowy stanowią osoby (zawodowi pełnomocnicy) posiadający specjalistyczną wiedzę we wskazanych powyżej dziedzinach prawa.
Istnieje również możliwość uczestniczenia wykładowców kancelarii w szkoleniach organizowanych przez inne podmioty, w celu uzupełnienia zespołów szkoleniowych prowadzących określone zajęcia.

Szczególnie polecamy nasze szkolenia z zakresu międzynarodowych transakcji handlowych – przygotowanie kontraktu, reguły INCOTERMS, zasady rozliczeń, wybór właściwego prawa, rozwiązywanie sporów, sądownictwo arbitrażowe, Umowa Modelowa Międzynarodowej Sprzedaży, zastosowanie Konwencji Narodów Zjednoczonych o Umowach Międzynarodowej Sprzedaży Towarów (CISG) – Konwencji Wiedeńskiej z 1980 r. w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami z różnych państw, w tym z państw Unii Europejskiej.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Propozycje szkoleń gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat konkretnych szkoleń organizowanych przez naszą Kancelarię.

 

Niedziela, 16 Grudzień 2018
Godzina: 18:24:49

•    Nie boimy się wyzwań - podejmujemy się prowadzenia spraw o nietypowym lub pionierskim charakterze, wymagających systemowego i interdyscyplinarnego podejścia do tematu.
•    Wyróżnia nas:
-    obsługa w języku angielskim
-    doświadczenie w zakresie rynku chińskiego
-    znajomość zagadnień dotyczących transakcji zagranicznych

 

Aktualności:

*Zmiana adresu biura. Od 1 grudnia 2014 r. nowy adres to: ul. Krakowska 94a/3, 35-506 Rzeszów.

*Kancelaria prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców m.in. z zakresu tematyki: „Zastosowanie Umowy Modelowej Międzynarodowej Sprzedaży w transakcjach handlowych pomiędzy przedsiębiorcami pochodzącymi z państw członkowskich Unii Europejskiej” oraz „Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych w Unii Europejskiej”. Szczegółowe informacje w zakładce SZKOLENIA.


*Kancelaria prowadzi postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Postępowanie zostało wszczęte skargą, której przedmiotem była przewlekłość postępowania przygotowawczego toczącego się w Polsce. Sprawa obecnie jest na etapie sporządzania uwag i wypracowywania stanowisk stron.

 

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

NASZE DOŚWIADCZENIE

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych, a także innych podmiotów prawa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w szczególności:
Czytaj więcej...

NASZE ATUTY

Atuty Kancelarii to:
•    Pomocy prawnej udzielamy także w języku angielskim – w szczególności w zakresie zagranicznych projektów inwestycyjnych i transakcji handlowych prowadzimy negocjacje, przygotowujemy umowy i inne dokumenty, współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi, sporządzamy tłumaczenia.
Czytaj więcej...

NASZA MISJA

Dewiza Kancelarii to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowanie świadczonych usług do jego specyficznych wymagań i potrzeb. Kancelaria prezentuje rzeczowe podejście nie tylko w stosunku do klienta biznesowego, ale również w odniesieniu do innych klientów oraz partnerów Kancelarii.
Czytaj więcej...